Bakalářská konference 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na samostatnou Bakalářskou konferenci, která se bude konat 23. a 24. října 2017 v Kongresovém centru obchodního domu Palác Pardubice.
Rozhodli jsme se uspořádat jednodenní akci, na které bychom Vám chtěli formou odborných přednášek a seminářů přiblížit novinky v našem systému a představit Vám i  mnoho dalších užitečných funkcí, které stávající verze programu nabízí a stojí za Vaši pozornost.
Cílem konference je informovat uživatele o možnostech využití software a umožnit jim tak rychle a efektivně zpracovávat veškerou školní agendu. Přijďte se dozvědět více o tom, jak využívat Bakaláře naplno! Program konference je pro oba dny totožný.

Program konference

Dopolední blok

  9:30 - 10:00 Registrace účastníků
10:00 - 10:10 Úvodní slovo
10:15 - 10:35 Rozvrh hodin - Nechte generátor rozvrhů pracovat za Vás a nemějte strach z kolizí! Naučte se řešit mimořádné změny s moduly Suplování a Plán akcí.
10:40 - 11:00 Elektronická třídní kniha, Poradna a E-learning - Vyšetřování ztráty třídní knihy se Vaší školy už týkat nebude. Docházka, hodnocení a zápis učiva přehledně na jednom místě. 
E-learningové programy - samostatné uvažování a kreativitu studentů rozvíjejte efektivněji. Poradna - radíme rodičům s výukou i výchovou.
11:05 - 11:25 Ankety - Využíváte všechny funkce webové a mobilní aplikace? Ukážeme Vám na co všechno se dají využít Ankety.
11:30 - 11:50 Komens -  Prozkoumáme komunikaci od shora dolů a poradíme jak ještě lépe provázat školu a rodinu.

Odpolední blok

12:50 - 13:10 Evidence a matrika - O základních stavebních kamenech Bakalářů a práci s nimi, ochrana osobních údajů (GDPR), novinky, tipy a triky.
13:15 - 13:35 Externí systémy - Propojení Bakalářů s externími systémy (přístupové systémy, Office 365, Moodle, ISIC a další). Vysvětlíme Vám, jak na to.
13:40 - 14:30 Ptejte se a my odpovíme - V průběhu konference nám budete moci pokládat dotazy i z jiných než přednášených témat.
14:35 - 16:30 Individuální setkání u kávy - Po přednáškách si s Vámi rádi osobně popovídáme.

Registrace na konferenci

Zaregistrujte se prosím zasláním emailu na adresu konference@bakalari.cz. Do emailu prosím uveďte Vaše celé jméno, adresu školy a Váš email a telefon. Na základě Vaší registrace Vám pošleme potvrzení Vaší účasti a informace o místě a důležitých časech.
Z kapacitních důvodů prosíme o přihlášení maximálně 2 zástupců za organizaci.
Cena pro jednoho účastníka je 999 Kč.
Školy, které využívají předplacený Balíček služeb, mají vstup na konferenci za 599 Kč.

Partneři