Nabízíme vám online řešení zápisů dětí do 1. tříd základních škol.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Vyřešte zápisy online jednoduše a efektivně.

Ve čtvrtek jsme vám posílali newsletter ohledně pokynů MŠMT ČR k organizaci zápisů do prvních tříd k povinné školní docházce pro rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat po celý duben online, bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců na škole.

Snažili jsme se ihned najít řešení, abychom vám toto nařízení co nejvíce usnadnili. Celou situaci můžete vyřešit jednoduše a bez starostí pomocí naší aplikace Zápisy Online, kterou vám nabízíme na tento školní rok vzhledem k této mimořádné situaci za symbolickou cenu 99 Kč včetně DPH. 
Koukněte na podrobný návod.

Připravili jsme pro vás edukační video s návodem, abyste snáze pochopili, na jakém principu aplikace Zápisy Online funguje. A to jak z pohledu školy, tak z pohledu rodiče.
Znovu připomínáme, že většinu činností spojených s jednoduchou instalací obstaráme za vás. Vaším úkolem bude pouze vložit na své webové stránky banner a propojit ho s odkazem na Zápisy Online, který vám dodáme.
Poté už budou moci rodiče přihlašovat svá dítka k vám na školu.
NOVINKA!
Během víkendu jsme pro vás připravili velkou škálu atraktivních bannerů, abyste si mohli vybrat ten nejlepší rozměr pro vaše webové stránky. 

Zajímá vás více informací? Přečíst si je můžete na stránce zapisyonline.cz či v předchozím newsletteru, který jsme vám k tomuto tématu posílali. 
Máte o Zápisy Online zájem?
Kontaktujte nás co nejdříve na telefonu 371 655 162 nebo  
724 569 735, případně na e-mailové
Pomůžeme vám vše rychle nastavit a zprovoznit, abyste již 1. dubna 2020 byli na budoucí prvňáčky připraveni.
 
Mám zájem o Zápisy Online
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do Vašeho mailu?
Klikněte na tento odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu Vám hned pošleme ověřovací mail, který pak jedním kliknutím povrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail