Více se dozvíte v následujícím e-mailu. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Ve spolupráci s MŠMT jsme pro vás vytvořili možnost odeslání dat ze školní matriky přímo na servery MŠMT. A to jak pro testovací režim, tak i pro ostré předávání dat.
Propojte nově aplikaci Bakaláři s MŠMT

Nyní již nemusíte složitě stahovat soubory z Bakalářů do vašeho počítače a následně je nahrávat zpět na servery MŠMT. Díky nové funkci propojíte Bakaláře s aplikací MŠMT a jedním tlačítkem odešlete matriční soubory k jejich kontrole. Propojení můžete vyzkoušet již nyní při odesílání dat na testovací servery MŠMT.
Kontrola chyb v aplikaci MŠMT, zadávání komentářů nebo generování samotného výkazu zůstává beze změny.
Ukážeme vám, jak na to

Pro bezpečné propojení je na začátku potřeba nastavit unikátní identifikátor (token). A my vám poradíme, jak na to. Ukážeme vám, jak propojit Bakaláře se servery MŠMT. 
Vše je popsáno na následujících stránkách nápovědy systému Bakaláři. 
Toto nastavení stačí udělat jen jednou, příště už budete rovnou odesílat data.
Nebojte se zeptat, jsme tu pro vás

Potřebujete poradit, chcete se zeptat? Neváhejte a kontaktuje nás na telefonním čísle 466 566 982 nebo na e-mailové adrese podpora@bakalari.cz
Přijďte se na nás podívat

Po roční pauze se účastníme Roadshow pro školy pořádané společností Microsoft. Přijďte se podívat na náš stánek, popovídat si s námi a dozvědět se, co je nového.
Pro účastníky Roadshow jsme připravili zajímavou slevu na Bakalářskou konferenci. Více se dozvíte na našem stánku.
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do vašeho e-mailu?

Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu vám odešleme ověřovací e-mail, který pak jedním kliknutím potvrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail