Více se dozvíte v následujícícm e-mailu.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Vážení uživatelé systému Bakaláři,  
v minulém roce jsme vám přislíbili, že se budeme ve větší míře zabývat úpravou a zlepšováním stávajícího systému tak, aby vám poskytoval větší uživatelský komfort, stabilitu a pohodlnější ovládání.

Vracíme se k tomuto tématu hned na počátku nového roku s oslovením, zda máte zájem nám v budoucích obdobích s vývojem pomoci jako naši klienti, jako naši koncoví uživatelé. 

Rádi bychom věděli, zda jste ochotni stát se součástí diskusní pracovní skupiny a sdílet vaše konkrétní očekávání od systému BAKALÁŘI. Na letošní rok plánujeme několik výzkumů a sběrů zpětné vazby. 
Potvrzení vaší účasti není nijak závazné. Nyní nám jde o to, abychom věděli, zda je taková forma spolupráce pro vás zajímavá a přínosná. Následně si případnou účast potvrdíme pro každý případ zvlášť. 

Máte-li zájem o spolupráci, klikněte prosím na následující tlačítko a vyplňte, kdo je z vašeho vedení nebo z učitelského sboru vhodná kontaktní osoba pro tyto účely. Další spolupráci budeme komunikovat právě s touto osobou.
Vyplnit dotazník
Předem vám děkujeme za pomoc a přejeme hezký den. 

Za celý tým společnosti BAKALÁŘI software s.r.o., 
Ing. Ondřej Sedloň, MBA
ředitel a jednatel společnosti
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do vašeho e-mailu?

Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu vám odešleme ověřovací e-mail, který pak jedním kliknutím potvrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail