Více se dozvíte v následujícím e-mailu.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo
Se začátkem školního roku se pojí celá řada povinností, které se zkrátka musejí odbavit. Abychom vám ušetřili čas, připravili jsme sérii školení a výuková videa, která vás provedou těmi nejčastějšími situacemi. 
Využijte školení uspořádané právě pro vás

Abychom vám práci s naší aplikací co nejvíce usnadnili, vypsali jsme pro vás školení, která vás provedou jejím používáním a naučí vás řadu pokročilých funkcí. Proto neváhejte a přihlaste se! Stačí kliknout na téma, které vás zajímá, vybrat termín a vyplnit zobrazený formulář.

Otevřená školení:

Jak zadat třídnickou hodinu v prvních dnech školního roku

Potřebujete v prvních dnech školního roku přidat třídnickou hodinu? Máme pro vás detailní videonávod.
Přenos zapsaných žáků ve skupinách do modulu Třídní kniha

V tomto videu si přiblížíme, jak dodatečně definovat výčet žáků ve skupinách a co všechno musíme udělat, aby se tento výčet objevil v modulu Třídní kniha.
Zveřejnění stálého rozvrhu hodin

Kdy dojde ke zveřejnění stálého rozvrhu pro celou školu? Nejprve musíte uložit data rozvrhu pro suplování a třídní knihu. Ale nebojte, toto video vás provede celým procesem krok za krokem.
Označení ředitelského volna a popis volných dnů

Je možné do Třídní knihy zapisovat libovolné názvy dnů spojených s ředitelským volnem? Na konkrétním případu si ukážeme, jak na to.
Nový učitel se neobjevuje v suplování

Nastoupil k vám nový kolega, ale nezobrazuje se vám v modulu Suplování? Co všechno je potřeba udělat, aby byl v tomto modulu k dispozici, vám prozradí náš návod.
Prodlužujeme pracovní dobu telefonické podpory

Víme, že začátek školního roku a matriky přináší pro školy vyšší objem práce, který je nutný zvládnout.
Proto jsme od 24. srpna do 15. října rozšířili pracovní dobu naší telefonické podpory, a to od pondělí do pátku od 7:30 do 16:30 hodin.
Rádi vám pomůžeme vyřešit jakékoliv technické potíže.

Vaši Bakaláři
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail