Více se dozvíte v následujícím e-mailu.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Využijte poutavý vzdělávací obsah, který vám přinášíme ku příležitosti stého výročí narození Dany a Emila Zátopkových. 
Zapojte se do unikátního vzdělávacího projektu a zpestřete svou výuku těmito praktickými a zajímavými materiály:
1. Pracovní listy
Odborníci z ČT EDU připravili skvělé vzdělávací materiály, které představují osobnost Emila Zátopka z různých perspektiv.
Tyto materiály jsou pro vás zcela zdarma. Více informací o pracovních listech získáte zde.

2. Olympijské materiály
Prodiskutujte s dětmi olympijské hodnoty a principy fair play na ukázce příběhu manželů Zátopkových. Využít k tomu můžete videa, pracovní listy, kvízy a mnoho dalších praktických materiálů od ČOV. Více k olympijským materiálům se dozvíte zde.

3. Promítání filmu Zátopek
Výpravný životopisný film režiséra Davida Ondříčka si můžete s dětmi promítnout přímo u vás ve škole. Shlédněte společně příběh o vítězstvích v lásce i ve sportu a seznamte děti s těmito inspirativními osobnostmi.

Pro malotřídky a menší školy je promítání zdarma, pro větší školy pak s cenovým zvýhodněním. Více informací o registraci k promítání naleznete zde.

Oslavte spolu s námi tyto legendy českého sportu! 
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail