Více se dozvíte v následujícím e-mailu.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Vážení uživatelé systému Bakaláři,
rádi bychom vás varovali před aktuálním bezpečnostním problémem, který postihuje některé z našich klientů. Došlo k phishingovému útoku, který zahrnuje e-maily s názvem "Odměna na počkání“ nebo „Je to vítěz!" a také jakékoliv e-maily od odesílatele "PROTONmail".

V těchto e-mailech NEROZKLIKEJTE žádné odkazy a NEZADÁVEJTE žádné osobní nebo citlivé informace! Tyto e-maily nejsou od nás a ani neodpovídají žádné spolupráci s naší firmou.

Naše společnost bere bezpečnost našich uživatelů velmi vážně a proto vás důrazně žádáme, abyste byli opatrní a pozorní při zpracování vaší e-mailové pošty. Pokud obdržíte e-mail s podezřelým obsahem, okamžitě ho smažte a NEOTEVÍREJTE žádné odkazy či přílohy. 

Pokud se setkáte s jakoukoliv podezřelou zprávou či aktivitou, které by mohly ohrozit vaši bezpečnost, dejte nám o tom prosím vědět na e-mailovou adresu  info@bakalari.cz. Díky tomu budeme moci rychle reagovat a zajistit vaši ochranu.

Děkujeme za vaši spolupráci a aktivní zapojení do zajišťování bezpečnosti všech našich uživatelů.
S pozdravem

Váš tým Bakaláři
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail