Více se dozvíte v následujícím e-mailu.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Se začátkem školního roku se pojí celá řada povinností, které se zkrátka musí odbavit. Abychom vám ušetřili čas, připravili jsme sérii školení a výuková videa, která vás provedou těmi nejčastějšími situacemi. 
Využijte školení uspořádaná právě pro vás

Abychom vám práci s naší aplikací co nejvíce usnadnili, pořádáme pro vás školení, která vás provedou jejím používáním a naučí vás řadu pokročilých funkcí. Proto neváhejte a přihlaste se!

Nejbližší vypsaná školení: 
  • Školení pro začínající uživatele verze Premium
  • Suplování, Třídní kniha a Plán akcí
  • Doporučení ŠPZ a odevzdávání matrik

Nabídku všech dostupných školení a webinářů naleznete na tomto odkazu.

Jak zadat třídnickou hodinu v prvních dnech školního roku

Potřebujete v prvních dnech školního roku přidat třídnickou hodinu? Máme pro vás detailní videonávod.
Přenos zapsaných žáků ve skupinách do modulu Třídní kniha

V tomto videu si přiblížíme, jak dodatečně definovat výčet žáků ve skupinách a co všechno musíme udělat, aby se tento výčet objevil v modulu Třídní kniha.
Zveřejnění stálého rozvrhu hodin

Kdy dojde ke zveřejnění stálého rozvrhu pro celou školu? Nejprve musíte uložit data rozvrhu pro suplování a třídní knihu. Ale nebojte, toto video vás provede celým procesem krok za krokem.
Označení ředitelského volna a popis volných dnů

Je možné do Třídní knihy zapisovat libovolné názvy dnů spojených s ředitelským volnem? Na konkrétním případu si ukážeme, jak na to.
Nový učitel se neobjevuje v suplování

Nastoupil k vám nový kolega, ale nezobrazuje se vám v modulu Suplování? Co všechno je potřeba udělat, aby byl v tomto modulu k dispozici, vám prozradí náš návod.
Tyto informace najdete přehledně zrekapitulované na hlavní stránce naší online nápovědy napoveda.bakalari.cz v sekci Nový školní rok.
Prodlužujeme pracovní dobu telefonické podpory

Víme, že začátek školního roku a matriky přináší pro školy vyšší objem práce, který je nutný zvládnout.
Proto jsme od 21. srpna do 16. října rozšířili pracovní dobu naší telefonické podpory, a to od pondělí do pátku od 7:30 do 16:30 hodin.
Rádi vám pomůžeme vyřešit jakékoliv technické potíže.

Vaši Bakaláři
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do vašeho e-mailu?

Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu vám odešleme ověřovací e-mail, který pak jedním kliknutím potvrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail