Více se dozvíte v následujícím e-mailu.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Vážení uživatelé,

v neděli 17. března jsme v systému Bakaláři nasadili aktualizaci modulu Přijímací řízení, která reflektuje momentální stav nového jednotného přijímacího řízení. V tomto článku vám představíme změny ohledně sloupečků načítaných z QR kódu.
Změna sloupečků načítaných z QR kódu
Nově umožňujeme vypsat až 6 sloupců se známkami namísto dosavadních čtyř. Pokud jste přijímací řízení založili pouze zkopírováním předchozího roku, zduplikovali jste i starý způsob načítání struktury QR kódu. To znamená, že sice načtete nový QR kód, ale na kartě uchazeče najdete pouze 4 sloupce místo 6.
Pro lepší srozumitelnost jsme upravili název dialogového okna z původního Import dat do prázdného záznamu z QR kódu na nový Načtení dat z QR kódu.

Zároveň jsme do tohoto dialogového okna umístili výzvu ke kontrole dat načtených z QR kódu: „Po načtení zkontrolujte na kartě uchazeče správnost načtených známek a/nebo průměrů.“
Poznámka: Rozhodli jsme se nepřistoupit k automatickému převedení sloupců. Školy, které např. pořádají talentové zkoušky na podzim, dostávaly přihlášky ve starém formátu a nyní pravděpodobně při zohledňování prospěchu pracují se systémem 4 posledních období, ne aktuálních 6.


Děkujeme za trpělivost. Děláme vše pro to, abychom vám přechod na nový systém přijímacího řízení co nejvíc usnadnili. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese podpora@bakalari.cz nebo na telefonním čísle 466 566 982.
S pozdravem,
Tým Bakaláři
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do vašeho e-mailu?

Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu vám odešleme ověřovací e-mail, který pak jedním kliknutím potvrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice,
který už přes 30 let pomáhá školám zvládat
každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail