Více se dozvíte v následujícím e-mailu.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Vážení uživatelé,

abychom vám co nejvíc usnadnili práci spojenou s koncem školního roku, připravili jsme pro vás videa s návody pro systém Bakaláři. Co v nich najdete?
Několik tipů pro tisk vysvědčení
Čeká vás tisk vysvědčení? Před tiskem je potřeba, aby správce systému Bakaláři udělal několik úkonů. V našem videu se seznámíte s těmi nejdůležitějšími. 
Povýšení na nový školní rok
Každou školu v průběhu prázdnin čeká povýšení systému na nový školní rok. Podívejte se v následujícím videu na důležité kroky, které je potřeba projít.
Nyní již máte připraveny všechny podklady pro tisk vysvědčení. V následujícím odkazu si připomeneme vyhlášku, která tisk vysvědčení upravuje. Najdete zde nejčastější typy formulářů a odpovídající sestavy v Bakalářích, ať už využíváte známky, nebo slovní hodnocení.
Prodlužujeme pracovní dobu telefonické podpory

Víme, že tisk vysvědčení znamená pro školy vyšší objem práce, který je nutné zvládnout. Do konce školního roku vám proto budeme víc k ruce. 
V termínu od 17. do 27. června rozšiřujeme pracovní dobu naší telefonické podpory v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hodin.
V případě, že budete potřebovat pomoc nebo budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese podpora@bakalari.cz, případně nám zavolejte na telefonní číslo 466 566 982.
S přáním hezkého dne,
Tým Bakaláři
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do vašeho e-mailu?

Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu vám odešleme ověřovací e-mail, který pak jedním kliknutím potvrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail