Přihlaste se na webinář.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
bakalari-logo
Jak pracovat s dítětem s ADHD
Zveme Vás na webinář zdarma
Jak pracovat s dítětem s ADHD v kolektivu třídy
Vážení uživatelé,
 
máme radost, že vás můžeme pozvat na webinář zdarma "Jak pracovat s dítětem s ADHD v kolektivu třídy" s lektorkou Bc. et Bc. Zuzanou Vintrovou.
 
Porucha pozornosti se v předškolním a školním prostředí objevuje čím dál častěji – a s tím i otázka, jak s dětmi s ADHD efektivně pracovat. Připojte se k našemu webináři a získejte hlubší vhled do jejich světa i praktické strategie.
 
  • Kdy: 6. května 2025 od 14:00 do 15:00
     
  • Kde: Online prostřednictvím MS Teams
     
  • Pro koho: Pedagogové 1. stupně ZŠ, případně předškolní pedagogové
     
  • Nestíháte? Webinář budeme nahrávat a pošleme vám záznam.
Co je na programu?
  • Teoretické základy, užitečné tipy do praxe v kolektivu třídy, prostor pro dotazy
     
  • Jak projevy ADHD ovlivňují práci dítěte ve škole i jeho vztahy s vrstevníky?
     
  • Jak dítě s ADHD v kolektivu třídy podpořit a jak pracovat s jeho motivací?
Chci se přihlásit
Medailonek lektorky
Zuzana Vintrová působí jako garant služby a odborný pracovník programů pro rodiny s dětmi s ADHD v Centru pro rodinu a sociální péči v Brně. Je lektorkou skupinového programu zaměřeného na podporu socio-emočních dovedností neklidných dětí. Tréninku těchto dovedností se věnuje i v prostředí škol ve spolupráci s poradenskými pracovišti.
Rezervujte si své místo ještě dnes. Těšíme se na Vás na webináři.
 
S pozdravem,
Tým Bakaláři
Frame 321
Frame 323
Frame 322
.