Přijďte se s námi setkat a dozvědět se, co je nového. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Bakaláři logo

Bakalářská konference je za dveřmi

Jak jsme již informovali, máme velkou radost, že se s vámi můžeme opět setkat naživo. Dovolte nám vás co nejsrdečněji pozvat na letošní ročník Bakalářské konference, který proběhne ve dnech 8. a 9. listopadu 2021 v Kongresovém centru v Pardubicích.
Letošní ročník trochu odlišně

Letošní ročník konference chceme pojmout trochu odlišně. Více se zaměříme na vaše názory a očekávání, a to formou online anket se živým zobrazením výsledků. Vaše vstupy budou mít velký význam pro další směřování našeho úsilí.
Povídání se zástupcem MŠMT 

A to ještě není vše, máme pro vás jednu novinku. Na naši konferenci přijal pozvání zástupce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, který se bude aktivně účastnit i jedné z přednášek. Navíc vám bude po skončení konference k dispozici pro zodpovězení dotazů.

Celý program si můžete prohlédnout na následující stránce
Registrace už jen do čtvrtka 4. 11. 

Neváhejte a využijte možnost se s námi setkat a dozvědět se mnoho nového. Registrovat je možno do čtvrtka 4. 11. 2021 do 16:00 hodin. 
Cena pro účastníka konference je 1990 Kč.
Školy využívající službu PODPORA+ mají vstup na konferenci za 1190 Kč.

Upozorňujeme, že se jedná o jednodenní konferenci se stejným programem pro oba dny. Vybrat si ale můžete termín, který vám bude lépe vyhovovat. 
Věříme, že vás Bakalářská konference obohatí o inspirativní setkání i praktické informace pro vedení školní agendy. 

Těšíme se na setkání s vámi!
Chcete dostávat novinky, tipy a vše zajímavé o Bakalářích přímo do vašeho e-mailu?

Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadanou adresu vám odešleme ověřovací e-mail, který pak jedním kliknutím potvrdíte. Z odběru se samozřejmě můžete následně kdykoliv odhlásit.
Bakaláři - logo
Nejrozšířenější školní systém v České republice, který už přes 30 let pomáhá školám
zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.
facebook facebook web e-mail