Včelka

Výukový program Včelka zlepšuje úroveň čtenářských dovedností a pomáhá dětem při obtížích se čtením.
Včelka pokrývá 5 let výuky čtení na ZŠ, a je tedy vhodná zejména pro žáky 1. až 5. tříd, pro děti se SpU až do konce ZŠ. Pokud Vaše škola ještě tento mocný nástroj nevyužívá, tak teď právě nastal ten pravý čas!

Včelka obsahuje zábavná interaktivní cvičení určená pro trénink čtení jak při skupinové práci na projektoru nebo interaktivní tabuli, tak pro samostatnou práci dětí na hodinách náprav nebo při inkluzivní výuce.

Pokud stále váháte, přečtěte si 10 důvodů, proč by Včelka neměla ve výuce na Vaší škole chybět!

REFERENCE A NÁZORY RODIČŮ A UČITELŮ

„Včelka nám funguje dobře a baví nás.

Jsem spokojená a nevím co by se dalo zlepšit - vaše úkoly jsou zábavné a hlavně se mění, což je skvělé, že děláme pokaždé něco jiného.

O Včelce jsme se dozvěděli ve škole od paní učitelky, která nám vše vysvětlila a ukázala. A od té doby se stala včelka naší každodenní kamarádkou, s kterou se učíme i hrajeme.“

Jana Bříšková

„Včelka svým rozsahem pokrývá široké spektrum čtenářů. Od začátečníků po zdatné čtenáře. Šířka nabídky i struktura aplikace poskytuje nekonečné možnosti využití. Děti aplikace velmi baví a je to úžasné zpestření a oživení vyučovací hodiny.„

phDr. Hana Ajmová
ředitelka školy, Základní škola prof. Zdeňka Matějčka, Most

„Dobrý den,

Včelku jsem pořídila hlavně kvůli svému synovi, který překonává problémy s dyslexií, což je takový začarovaný kruh, kdy ho nebaví číst, protože mu to nejde a nejde mu to, protože ho nebaví trénovat.

Na Včelce je pozitivní, že může střídat různá cvičení a tím mu pomáhá udržet pozornost.

Co velmi hodnotím je „odměňování“. Možnost „zahrát si“ po „práci“ je prostě super a motivující. Vždy ho povzbuzuji, pěkně cvič a pak můžeš utratit víc bodíků :-)

Včelku vidím jako velmi zdařilý projekt. Momentálně mě nenapadá žádný námět na zlepšení, ale jestli na něco přijdeme, napíšeme.

přeji vám mnoho úspěchů při další práci.“

Božena Nováková

„Velmi vám děkuji za skvělý program a nápady. Moje dcera je s Včelkou nadšená, nechtěla číst a teď se těší na každou práci s Včelkou. Učím na 1. stupni základní školy- je to úžasný program pro všechny děti s poruchami učení i pro ostatní, kterým čtení nejde hladce. Velmi Vám děkuji a přeji další skvělé nápady.“

Šárka Ruprichová

Váš tým BAKALÁŘI software s.r.o.